Sobota, 27 maja 2017 111 imprez w 15 kategoriach Czytających: 0, Zalogowanych: 0. Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Dzień Dziecka z Lemurami i innymi zwierzakami !

Jelonka poleca! Treść dodana przez czytelnika
Już 27 i 28 maja zapraszamy najmłodszych na niezwykły i pełen atrakcji Dzień Dziecka. W Galerii Sudeckiej będzie można spotkać w tym czasie znanego wszystkim Lemura Juliana i jego towarzyszy. Odwiedzić wesołe miasteczko na parkingu zewnętrznym, czy skosztować darmowej waty cukrowej oraz popcornu. Bajkowa zabawa rozpocznie się już o godzinie 12.00! To będzie wymarzony Dzień Dziecka! Nie może Cię z Nami zabraknąć!

Dzień Dziecka w towarzystwie ulubionych bohaterów znanych i lubianych przez dużych i małych wypełniony będzie mnóstwem atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Scenę w tym dniu opanują Lemur Julian, Lew Alex, Zebra Marty oraz przebiegłe pingwiny, które zachęcą wszystkich do wspólnej zabawy podczas Lemur Dance czy Karaoke Show! W specjalnie zaaranżowanych kącikach pod okiem profesjonalnych animatorów milusińcy będą mogli stworzyć oryginalne maski, stroje afrykańskie czy własne eko zwierzaki. Chętni na swojej twarzy będą mogli namalować plemienne wzory i wziąć udział w warsztatach bębniarskich z Black Drums Icon.

Z kolei dla małych oraz dużych miłośników dmuchawców, skazańców oraz eurobangee przygotowaliśmy odjazdową strefę na parkingu zewnętrznym, w której będzie można m.in. przetestować blisko 6 metrowe tory zjazdowe, wykąpać się w basenie pełnym kulek lub poćwiczyć podniebne akrobacje w uprzęży.

Wiemy jak bardzo dzieciaki kochają słodycze, dlatego przez całe dwa dni wata cukrowa i popcorn będzie rozdawana dla wszystkich całkowicie za darmo.

Doskonałą zabawę zapewnią również liczne konkursy z nagrodami! Spotkanie rozpocznie się 27 maja o godz. 12.00 i potrwa do 28 maja do godz. 18.00. W sobotę zapraszamy do korzystania z atrakcji zlokalizowanych wewnątrz, przy scenie, natomiast w niedzielę przenosimy się na parking zewnętrzny przed Centrum. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.
Kiedy:
Od: Piątek, 19 maja 2017
Do: Niedziela, 28 maja 2017
Gdzie:
Jelenia Góra, Galeria Sudecka

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2017 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.