Czwartek, 19 października 2017 64 imprez w 15 kategoriach Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

„Oczami wyobraźni” Wystawa fotografii artystycznej – Joanna Schendziolek

Wernisaż wystawy fotografii artystycznej Joanny Schendziolek.  Zdjęcia swoim klimatem przypominają baśnie, Alicję w Krainie Czarów itp.Sama autorka pisze o sobie:"Kilka słów o mnie...Nazywam się Joanna Schendziolek i jestem fotografką z zamiłowania.Urodziłam się w 1978 r. w Brzegu Dolnym i wychowałam w typowej górniczej rodzinie w Lubinie. Podczas studiów mieszkałam i pracowałam we Wrocławiu. Pomimo ciągłej fascynacji malarstwem i fotografią zdobyłam tytuł magistra bankowości w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Moje losy odmieniły się dopiero po wyjściu za mąż, gdyż wiązało się to z wyjazdem za granicę. Od 2002 r. mieszkam w Niemczech. Tam też zaczęła się moja prawdziwa przygoda ze sztuką. Początkowo malowałam obrazy i uwieczniałam swoich bliskich na kliszy fotograficznej. Z czasem postanowiłam połączyć te dwie dziedziny i zajęłam się fotografią artystyczną. Aparat cyfrowy, Photoshop oraz studium grafiki w Darmstadt to wszystko pomogło mi tworzyć prace, które krążą często w mojej głowie.Dzięki udziałowi w wielu konkursach fotograficznych moje zdjęcia brały udział w kilku wystawach pokonkursowych. W ostatnim czasie jedna z nich znalazła również swoje miejsce w czasopiśmie Digital Photo Photoshop w lipcu 2017.Uwielbiam portret i krajobrazy. Łącząc je w swoich pracach staram się opowiadać pewien rodzaj historii.Jestem marzycielką ale i realistką. Na co dzień jednak wciąż matką i żoną."Wystawa potrwa do 23 października 2017 roku.
Kiedy:
Od: Czwartek, 21 września 2017
Do: Poniedziałek, 23 października 2017
Gdzie:

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2017 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.