Czwartek, 19 października 2017 64 imprez w 15 kategoriach Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Wystawa prac Krystyny Matusiak „Karkonosze w akwareli”

Zachód słońca w Karkonoszach, Śnieżkę we mgle czy karkonoską zimę można zobaczyć na wystawie prac Krystyny Matusiak pn. „Karkonosze w akwareli”. Jest to trzydziesta jubileuszowa ekspozycja zorganizowana w „Gościńcu na Starówce”.
Krystyna Matusiak urodziła się w Kowarach. W 1979 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Grafiki Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie Wydział Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi). Uzyskała tytuł magistra sztuki w dziedzinie technik litograficznych. Spędziła w Łodzi blisko 40 lat.
Artystka mieszka w Bukowcu od 2010 roku. Jest członkiem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Ducha Gór. Posiada certyfikat Marki Lokalnej na swoje drobne wyroby artystyczne: magnesy, akwarele, malarstwo na łupkach.
K. Matusiak namalowała do tej pory 19 cyklów prac. Dwa z nich – „Cyberiadę” i „Jaki jest twój kod?” stworzyła w Karkonoszach. Najważniejsze cykle jej prac to: „Cyrk świat cudów”, „Gra w klasy”, „Podróże Guliwera”, „Święto Wiosny”, „Życie na gorąco”. – Malując, przetwarzam emocje. Porozumiewam się w ten sposób z ludźmi. Twórczość ma działanie terapeutyczne – dodaje autorka.

Wystawę prac „Karkonosze w akwareli” można oglądać bezpłatnie do końca października codziennie w godzinach 12.00-20.00 w „Gościńcu na Starówce” przy ul. 1 Maja 23 w Kowarach.
Kiedy:
Od: Niedziela, 17 września 2017
Do: Wtorek, 31 października 2017
Gdzie:

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2017 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.