Poniedziałek, 22 stycznia 2018 40 imprez w 15 kategoriach Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Wystawa zdjęć Tadeusz Biłozora w Mysłakowicach

W sobotę 13 stycznia o godzinie 16.00 w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Biłozora „Symbole Wiary i ...”.
Prezentowane na wystawie prace są poświęcone tematyce sakralnej. Ich autor jest jednym z nestorów Od 1978 roku jest członkiem Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, a od 1997 r. należy do Ogólnopolskiej Grupy Twórczej „Art-Foto”. Rok później znalazł się w gronie członków Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej. Jest autorem około 30 wystaw indywidualnych. Za swoja twórczość został wyróżniony szeregiem nagród i odznaczeń.
Wystawa będzie czynna do 1 lutego

Kiedy:
Od: Sobota, 13 stycznia 2018
Do: Czwartek, 1 lutego 2018
Gdzie:

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.