Poniedziałek, 22 stycznia 2018 40 imprez w 15 kategoriach Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Ferie ze sztuką 2018 w Jeleniogórskim Centrum Kultury

Ferie ze sztuką – wypoczynek dla dzieci zorganizowany w Jeleniogórskim Centrum Kultury 15.01.2018 - 26.01.2018 (uczestnicy: dzieci w wieku 6 - 10 lat)

Wszystkie dzieci chętne do rozpoczęcia kreatywnej zabawy zapraszamy do naszego ośrodka podczas zimowych ferii. Od kilku lat proponujemy zajęcia pod hasłem „Wielkie dzieła sztuki w wykonaniu wielkich małych artystów”. Celem tych zajęć jest zapoznanie dzieci z ważnymi dla kultury dziełami sztuki. Dzieci poznają te dzieła sami stając się sami wybitnymi artystami. Technika, temat pracy, zamierzenia twórcy, przesłanie te wszystkie aspekty wydają się być bardzo ważne, instruktorzy prowadzący zajęcia uczulają dzieci na nie. Wartość edukacyjna tego zamierzenia wydaje się być bezsporna.

W tym roku zmierzymy się z Puszką zupy Campbella - Andy Warhola, geometrycznymi postaciami Pablo Picassa, afrykańskimi maskami, czy też wzburzonym morzem Turnera. Doświadczenia ubiegłych lat utwierdzają nas w przekonaniu, że historia sztuki w takiej formie jest bardzo interesująca dla dzieci i nie musi być nudna. Ferie zimowe to również czas wypoczynku, zabawy i wycieczek.

W tym roku eksperymentalnie zaproponujemy dzieciom zajęcia z Minecraftu na komputerach z przygotowanymi przez specjalistów scenariuszami zajęć. Czeka nas również Zimowy DKF dla dzieci , w środy o godz. 10:00 na który zapraszamy również dzieci z miasta (cena 5:00 PLN)
Kiedy:
Od: Poniedziałek, 15 stycznia 2018
Do: Piątek, 26 stycznia 2018
Gdzie:

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.