Piątek, 23 marca 2018 46 imprez w 15 kategoriach Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Szklane oko, czyli witraż w Galerii Muflon

Jelonka poleca!
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza 7 marca (środa), o godz. 17.00, na otwarcie wystawy prac grupy twórczej „Szklane Oko”, działającej w pracowni witrażowej Teresy Śmiałkowskiej w Cieplicach. Na wystawie zobaczymy witraże z dwóch cykli: „Podpatrując Eschera” i „Warianty zieleni” oraz prace inspirowane portretami sferycznymi Bolesława Biegasa, (właśc. Bolesław Biegalski, 1877 – 1954), rzeźbiarza i malarza, uważanego za czołowego przedstawiciela kierunku symboliczno-secesyjnego.
Grupa Witrażowa „Szklane Oko”, od trzech lat spotyka się w cieplickiej pracowni, korzystając z pomocy najbardziej doświadczonej stażem Teresy Śmiałkowskiej, koordynującej jej działania.

Teresa Śmiałkowska – od 17 lat zajmuje się witrażem, rozpoczęła przygodę z witrażowaniem w pracowni Edyty Kulli. Sama projektuje swoje prace.
Kiedy:
Od: Środa, 7 marca 2018
Do: Piątek, 30 marca 2018
Gdzie:

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.