Poniedziałek, 10 grudnia 2018 290 imprez w 15 kategoriach Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

KOMPUTER DOROSŁEGO CZŁOWIEKA

Jelonka poleca!
Komputer dla seniora - Komputer 50+
czyli jak być nowoczesnym we współczesnym świecie
Program:
Komputer jako przyjazne urządzenie codziennego użytku. Obsługa komputera, przechowywanie, kopiowanie i usuwanie plików (dokumenty, zdjęcia); nagrywanie, kopiowanie danych z płyty CD, pamięci przenośnej USB; opracowywanie dokumentów tekstowych (podań, listów); obsługa poczty elektronicznej (wysyłanie i odbieranie wiadomości, dodawanie i dobieranie załączników), korzystanie z popularnych komunikatorów (GG, Skype); zabiezpieczenie komputera.Kurs trwa trzy miesiące i obejmuje 19,5 godzin zajęć (tj. 1,5 h tygodniowo)
Koszt całości kursu - 130 zł
Mozliwość płacenia jednorazowego lub w ratach miesięcznych. Raty płatne w terminie 7 dni od rozpoczęcia zajęć w danym miesiącu. Organizatorzy nie zwracają nalezności w przypadku nieobecności uczestnika na zajęciach.Zapisy w sekretariacie JCK, ul. 1 Maja 60 lub tel. 75 64 23 880, 75 64 23 881
Rozpoczęcie zajęć - od października 2018
Kiedy:
Od: Poniedziałek, 1 października 2018
Do: Poniedziałek, 31 grudnia 2018
Gdzie:
Jelenia Góra, 1 Maja 60

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.