Poniedziałek, 15 października 2018 128 imprez w 15 kategoriach Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

POKAZ TAŃCA ORIENTALNEGO I FLAMENCO

Jelonka poleca! Treść dodana przez czytelnika
Zapraszamy na bajecznie kolorowe, pełne tańca i śpiewu widowisko. Taniec orientalny (popularnie zwany tańcem brzucha) oraz ogniste flamenco zapewnią Państwu moc niezapomnianych wrażeń, a pieśni śpiewane przez Elwirę Kozak dopełnią uczty od strony wokalnej.
Agata Szmigrodzka razem z zespołem HAYAT stworzyła już kolejny taneczny spektakl przenoszący widzów w świat jak z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Wyrafinowana muzyka, bogactwo strojów, kunsztowne choreografie – to wszystko składa się na egzotyczną, ekspresyjną całość, która zostaje w sercach widzów na długo po przedstawieniu.
Pokaz uświetni Elwira Kozak – wokalistka o pięknym alcie, która zaśpiewa jedyne w swoim rodzaju pieśni orientalne do poetyckich tekstów A. Szmigrodzkiej.
Kiedy:
Poniedziałek, 29 października 2018, godzina 19.30
Gdzie:
Jelenia Góra, Cieplicka 11 A Muzeum Przyrodnicze

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.