Czwartek, 21 lutego 2019 364 imprez w 15 kategoriach Będzie się działo! | Jelonka.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Zajęcia feryjne w Centrum Informacyjnym KPN w Karpaczu

Historia wędrówek na Śnieżkę - 19-21.01 (sobota-niedziela). Kiedy zaczęto wędrować po Karkonoszach? Zapraszamy na gawędę.
Epoka lodowcowa w Karkonoszach - 26-27.01 (sobota - niedziela). Zapraszamy do zapoznania się z formami terenu,które pozostały po lodowcach w Karkonoszach.
Karkonosze zimą na rakietach - 1.02 (piątek). Trasa: Karpacz Świątynia Wang - Domek Myśliwski - Kocioł Małego Stawu - Karpacz Świątyna Wang.
Górnictwo w karkonoszach i okolicach - 2-3.02 (sobota-niedziela). Czego poszukiwano w Karkonoszach? Razem powędrujemy do podziemnego świata karkonoskich tajemnic.
Ciekawostki w Karkonoszach 9-10.02 - (sobota - niedziela). Mniej znane miejsca w naszych górach: Paciorki,Budniki,Skalny Stół. Zaprzszamy na pogawędkę.
O czym mówią chmury? 16-17.02. (sobota-niedziela). Kłębiaste,pierzaste albo warstwowe - wiele możemy dowiedzieć się obserwując chmury,więc warto patrzeć w niebo. Przekażemy Wam informacje o czym informują nas ich rodzaje!
Pociągiem w Karkonosze - 23-24.02 (sobota-niedziela). Miłośnicy kolei opowiedzą o historii rozwoju sieci kolejowej w okolicach Karkonoszy.
Kiedy:
Od: Sobota, 19 stycznia 2019, godzina 10.00

Do: Niedziela, 24 lutego 2019
Gdzie:
Centrum Informacyjne KPN
Karpacz

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - Jelonka.com
Dodaj

Jelonka poleca!

© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
Jelonka.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.